Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ans katsoo

No nyt katsotaan pitääkö "saletti" Sevilla. Tuuppasin just 200e singlenä...
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

500 ois ylimäärästä... mut viimisestä viidestä isosta vedosta 150 viiva 300 panos ni vaan yks on menny oikein... joten iskin vaan 20 toho.. jotenki vaan ison voiton jälkeen paluu maanpinnalle tapahtuu nopeesti mitä oon kautta aikojen matseja seurannu..

Äänestä

mmm

Äänestä

Mä muuten tuuppasin Lucky Staria toisen sieraimeen ja siellä oli räkäklimppi eli kaveri pid huolta rööreistään. Ärsyttää tuollainen. Ite laitoin serkkujen perinnön sevillalle joten joutuu varmaan lähtee inkooseen lomalle. Ärsyttää tuollaset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lucky Star kirjoitti:

No nyt katsotaan pitääkö "saletti" Sevilla. Tuuppasin just 200e singlenä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu