Pelkääkö joku

että joku iiteenörtti kaivaa kirjoittelijoiden henkilöllisyydet, jonka jälkeen alkaa hoitorumba rauhanyhdistyksillä?
7654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

seison joka ikisen sanani takana.

Äänestä

En pelkää henkilöllisyyteni paljastumista - hoidoksi riittää Polanskin elokuvat, yksi iso tuoppi, naisen lämpö ja evoluution tulosten ihastelu metsäpolulla.

Äänestä
  • Pelkäätkö, että henkilöllisyytesi ei olekaan niin mustavalkoinen, kuin olit kuvitellut?

    Äänestä

Ei onnistu it-nörtiltä henkilöllisyyden kaivaminen, eikä SRK rupea sellaiseen peliin. Ei ole syytä, ja se olisi laittomuus, josta jäisi taatusti kiinni.

Äänestä

sydämen kyllyydestä totuudesta puhuu. Jumalalle ei voi valehdella. Jumalan edessä kukin sanoistaan seisoo viimeisellä tuomiolla.
Itenöörtti

Äänestä

"hoitorumba" *meillä* on 24h, aina siellä missä olet.
Näin ollut aina ja tulee olemaan aina.

Äänestä

jos puutut väärien vl-piirien tekemisiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iiteenörtti kirjoitti:

että joku iiteenörtti kaivaa kirjoittelijoiden henkilöllisyydet, jonka jälkeen alkaa hoitorumba rauhanyhdistyksillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu