Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nännit isommiksi

Olisko kellään vinkkejä miten sais nännit isommiksi? Mieheni joskus mainitsi et pitää isoista nänneistä, itelläni on tosi pienet :( Onko mitään tehtävissä (muutakin kuin synnyttää lapsi?)?
3831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mietittävää tai tekemistä, niin hyppää vaikka narua, toope!

Äänestä

Kokeile nänni-imuria. Tai no en minä tiedä onko se sen "virallinen" nimi, mutta kuitenkin. Sellaisia pieniä "imukuppeja", joihin saa alipaineen.

Äänestä
  • kaada purkillinen viagra pillereitä kaivoon ja kato miten ukkos reagoi:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinkkejä? kirjoitti:

Olisko kellään vinkkejä miten sais nännit isommiksi? Mieheni joskus mainitsi et pitää isoista nänneistä, itelläni on tosi pienet :( Onko mitään tehtävissä (muutakin kuin synnyttää lapsi?)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu