Aivan turhan paljon viinaa annetaan asukkaille, eivät osaa käyttäytyä!! Helppoa elämää nuorilla, senkun ryyppäävät ja syövät ilmaiseksi, ei todellakaan viime vuotisen veroinen, mut tää on vain mun mielipide!!
viime vuotinen BB oli todellakin parempi!!!
Lilli53
8895
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tätä jaksaa sentään katsoa. Viime vuonna kilpailijoina täysiä tylsimyksiä!
ahdistava toisella lailla, oli tämä yks äiti, joka määräs kaikesta ja oli nii kamua tietyn sakin kans. Sitten sorrettiin joukolla paria henkilöö.
ikää ja järkeä vielä tulee,ehkä. Talon touhu aivan järjetöntä!
tätä ohjelmaa katsoo myös nuoremmat ihmiset joista kännääminen voi olla ihan hauskaakin katsottavaa. Ettekä te viisikymppiset saaneet jo haluamanne viime vuoden BB:stä? Sehän oli kuin vanhainkotiin luotu.
Mukavaa että saat hauskuutesi kännäämisen seuraamisesta. Sitähän täällä Suomessa ei pääse missään muualla seuraamaan.
viime vuotinen bb oli tähän verrattuna yhtä viihdyttävä kuin ikkunasta ulos katselu.
Kauhea karjalauma juopottelee ja puhuu paskaa.
ja ällö. ne kaks ällöä kutivat sohvalla ja muut makoilivat sohvalla juonitellen..... Voi miten on taso parantunut tänä vuonna!