mariah careyn tavara

mariah vilautti tavaraa tv-ssä, onko kellään kuvia?
51864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Milloin..miten ja missä tämä pääsi tapahtuun?

Äänestä

ei se hevosnaama oo mitään vilautellu..ei sillä oo edes mitään näytettävää!!

Äänestä
  • Voi voi sua Tony. Perussuomalainen kateellinen paska joka itse ei saa mitään aikaan.

    Äänestä

  • Jasu kirjoitti:

    Voi voi sua Tony. Perussuomalainen kateellinen paska joka itse ei saa mitään aikaan.

    Tony on luultavasti homo

    Äänestä

lukekaa aftonbladet.se

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fani kirjoitti:

mariah vilautti tavaraa tv-ssä, onko kellään kuvia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu