Onko kellään mitään tietoa miten hyvin Leijona/Lohikäärme(m)(76) ja Neitsyt/Apina(n)(80)sopivat yhteen ku olen löytänyt sellasen timantin et mielellään en päästäs tätä kaunista mutta herkkää neitiä meneen,mut en halua loukata kun on nii hieno ihminen kyseessä!!
Me ollaan kavreerattu jo jonku aikaa ja nyt molemmat tunnusti et on tunteita muitakin ja paljon, eli jos joku ihana immeinen vois auttaa täsä kymysyksessä???
Yhteensopivuus??
2
676
Vastaukset
- Basu
Heissuli... Kuules Leijonan ja Neitsyen osalta ette oikeastaan sovi, mutta ei hätää. Se on oikeestaan sinusta kiinni. Kannattaa välttää mahdollisimman paljon tilanteita joista neityt voi tulla mustasukkaiseksi. Silloin teillä menee hyvin. Leijonat on yleensä vilkkaita ihmisiä myös naisrintamalla ja se ei aina neitsyttä miellytä. Neitsyt loukkaantuu helposti ja tulee petetyksi jos se joutuu sellaiseen tilanteeseen. "Housut jalassa" kirjaimellisesti niin eiköhän pysy neitsyt neiti tyytyväisenä.
Kiinalaisten horoskooppien kohdalla teillä on toivoa. Te ette ole ihan 100% suosiossa, mutta jos se ei teitä haittaa ja yritystä on molemmin puolin niin teillä ei pitäisi olla hätää. Kompromissit peliin niin kyllä te pärjäätte. Lohikäärmeet on ylpeitä ja joskus vähän itsekeskeisiä, mutta jos joskus pystyt niin anna periksi. Kulta on sitte tyytyväinen. Apina on aika sopeutuva joten ei pitäisi olla ongelmia.
Toivottavasti neuvoista oli apua teille! Ja hyvät jatkot vain :)- Utelias
Joo kiitoksia näistä, ja kyl mie sen tiesin et se kiinalainen jotenki passas mut se länsimaalainen ei, tai näin olen joskus saanu kuulla mut hyvä et valotit vähän tätä ja mun uuden kultsin välistä mahiksia, so thanks =)
Elämän iloa kaikille monta tuhatta kiloa =))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod223874- 162795
Seiska: Anne Kukkohovi myy pikkuhousujaan ja antaa penisarvioita
Melko hupaisaa: https://www.seiska.fi/vain-seiskassa/ex-huippumalli-anne-kukkohovin-amerikan-valloitus-vastatuulessa-myy3862107Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost2391909- 271791
- 311677
- 321619
- 141307
Kulujen jako parisuhteessa
Hei, miten teillä jaetaan kulut parisuhteessa? Työttömyyttä ja opiskelua tulee omalla kohdalla jatkumaan vielä jonkin ai681220- 121151