Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

AH-AH-AAAAARH! SATTUU!!!

Mua sattu ihan mielettömästi ja itkin kun se jätkä liikkui mun sisällä. Luuli olevansa joku pornokuningas!

Ensi kerralla osaan vaatia enemmän. Kun vaan toi alapää vihdoinkin paranisi...
33504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

neuvon sulle rasvaa persereikä hyvin ennenkuin annat sinne kaverisi työntää ja sinä voit kans työntää kullin kaverin perseeseen

Äänestä
  • Ensin voi imee jormaa. Sitten kun on nuoltu pallit ja muut, vois pistää kortsun päälle. Kyllä mennee ja HYVÄÄ TEKEE. Kipu parasta....

    Äänestä

Eikös se kundien kesken pidäkkin sattua. Se kipuhan on nautinto. Kun saa antaa komealle karismaattiselle miehelle. Pari pv paikat kipeenä. Suihin vois siinä välissä ottaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LOPETA, LOPETAAAA! kirjoitti:

Mua sattu ihan mielettömästi ja itkin kun se jätkä liikkui mun sisällä. Luuli olevansa joku pornokuningas!

Ensi kerralla osaan vaatia enemmän. Kun vaan toi alapää vihdoinkin paranisi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu