jani ja susanna sievisen avioerosta

Jani ja susanna sievisen avioero johtuu
selvästikin siittä että susanna on vanhentunut.
KUn katsoo uusimman seiskan kantta.
51668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Janilla ei enää seiso.sitä se on.ei seiso ku silimät päässä.nukku

Äänestä

Sinäkö vaan nuorrut?

Äänestä

kuules,kuka on ikuisesti nuori?tuolle isoleualle välttää,vaikon vähän muuttunutkin.

Äänestä

rupsahtanut ämmä. Jos mäkin olisin ollu Jani olisin kyl pistänyt muijan vaihtoon.

Äänestä
  • jaani on nummelan leukapoika.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


marko788 kirjoitti:

Jani ja susanna sievisen avioero johtuu
selvästikin siittä että susanna on vanhentunut.
KUn katsoo uusimman seiskan kantta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu