On jo pidemmän aikaa ottanut päähän se, että vaikka olen kokeillut kurkut, dödöpullot, sähköhammasharjat ja suihkut sun muut vehkeet, niin en saa kunnon orgasmia kuin tyynyä naimalla.
Se on jotenkin kokonaisvaltasempi kokemus kuin joku kurkun survominen edestakas siellä.
Miesten kanssakin tulee päällä asennossa hinkattua oiken kunnolla ja kaikki ei tykkää siitä.
Kysynkin että onko teitä samanlaisia ja jos on, niin millä tavalla olet saanut yhtä hyvän orkun kuin tyynyllä?
Se on jotenkin kokonaisvaltasempi kokemus kuin joku kurkun survominen edestakas siellä.
Miesten kanssakin tulee päällä asennossa hinkattua oiken kunnolla ja kaikki ei tykkää siitä.
Kysynkin että onko teitä samanlaisia ja jos on, niin millä tavalla olet saanut yhtä hyvän orkun kuin tyynyllä?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei ole peiton tai tyynynratsastuksen voittanutta. Ihanaa, että joku muukin on tullut samaan tulokseen. Kokonaisvaltainen on juuri oikea sana, tyynyratsastuksessa kun pääsee käyttämään koko kroppaa. En ole ikinä saanut parempia orkkuja kuin tyyny- ja peittoratsastuksella, kolmensadan seksikumppanin ja lukemattomien seksilelujen jälkeen.
tyynyt tai peitto mene ihan liisteeseen? Vai miten ihmeessä te saatte ne pysymään kuivana ja nättinä? Vai onko teillä ihan oma tyyny tai peitto pelkästään vaan sitä yhtä toimintaa varten ja sitten aamulla vaan pesuun? Mutta kun mietin että täkki ja/tai tyyny joka aamu pesuun, eikö se käy jo vähän työstä? Ei mulla ainakaan niin kuiva alapää ole että vois samalla tyynyllä tai peitolla vielä samana iltana nukkua. Kun mä olen kokeillut pikkuhousut jalassa sellasta että iso pyyhe kierretään ympäri pötköksi ja se sohvan käsinojalle ja sitten ratsastan. Pyyhe ja pikkuhousut menee suoraan sen jälkeen pesuun.
Sama juttu minulla. Klitoriksenkaan koskettelusta sormin en saa mitään erityisen kiihottavia tuntemuksia. Mutta tyynyn hinkkaaminen se tepsii!
miten sitä tyynyllä oikein naidaan? olisi hauska tietää :)
Voi jestas sentään, oli anteeks vaan pakko nauraa pitkästä aikaa ääneen. Siis ei voi olla totta...tyynyllä....Siis tyynyllä.Eli liityn entiseen kommenttiin.Terkuin Nainen
Minä olen mies ja minullakin tyyny eksyy monesti jalkojen väliin, koska tykkään myös nukkua niin (parantaa selän asentoa). Kova kyrpä vasten tyynyä luo todella miellyttävän tunteen ja siinä kyrpä seisoo ratkeamispisteessä. En tosin tyynyä rupea panemaan mutta kyllä monesti täytyy runkata silloin. Joten ymmärrän näitä naisia erinomaisesti. Syy tähän tyydytyksen vahvuuteen lienee myös se että sängyssä ollessa ollaan monesti peiton alla tai naama tyynyä tai peittoa vasten jolloin hengitys ei kulje täydellä teholla. Hapen vähyys todistetusti lisää kiihottuneisuutta ja on sen myötä hyvä apu tyydytyksessä.
Mitähän nauramista tässä on, olen itsekin käyttänyt tyynyä monesti kun muuta ei ole ollut lähellä.
Kyllä se toimii, mullon sellanen silkkityyny jonka laitan jalkojen väliin ja teen hyvää.
Joo olen 38v mies ja uskon että nainen saa jumalaisen olen itseään tyynyllä ratsastamalla tai kyhnyttäen tyynyllä.
Miehethän ei niinkään mutta voi sitä tyynyä jotenkin käyttää.
Kokeilkaa kaikki tyynyä se on varmasti ihanaa.
Itse jos olisin nainen niin tyynyttäisin monesti päivässä.
Joku iso pehmeä satiinityyny niin olis fantastista.
Kun laitat vielä jotain sisääsi ratsastuksen ajaksi niin itselläni ainakin nautinto kolminkertaistuu. kurkun pätkä käy hyvin:P