Onko geishapalloja (nimenomaan treenipalloja) joka apteekissa, onko ne tiskitavaraa vai hyllyltä haettavaa ja paljonko maksaa? Onko niitä erilaisia ja jos, niin mitkä olisi hyvät? Onko paketissa ohjeet mukana? Kuinka pian olette tuloksia huomanneet? Oletteko käyttäneet virtsanpidätyksen tehostamiseen vai orgasmi tähtäimessä :) ?
geishapallot
vähän ujostuttaa
83495
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.sincity.fi/html/ohjeet/pallot.html
Untitled Document
Turhaan sinä ujostelet.En tiedä onko apteekissa.
Niissä on ohjeet monesti vieraalla kielellä.tässä
jotain suomeksi.Terve.
apteekeista,tossa ohjeissa luki.mutta kalliita.
on lähin sex-shop, hinta apteekissa voi olla kymmenkertainen. Apteekin hinnat, nääs.
Instru myy ns emätinkuulia, joissa eri painoisia kuulia, hyvät suomenkieliset käyttöohjeet.
Voin suositella, hintaa en muista, mutta ovat kalliimpia kuin sexi-kaupasta, mutta myös turvalliset. Lääkärin suosittelemat.
Minä näin sellaisia myytävän Anttilan postimyyntikuvastossa.Hinta oli halvempi kuin seksikaupassa.
Anttila netistä tilasin Smartballs nimiset harjoituskuulat. Ovat olleet käytössäni kohta vuoden, ja olen erityisen tyytyväinen tähän ostokseeni. Myös mieheni on todennut kuulatreenin tuovan tuloksia ((:
itselläni on sin cityn sphera silence -geishakuulat. ovat läpimitaltaan niin isot että jämähtävät sisään ponnistelemattakin. tahtoisin läpimitaltaan pienemmät ja hiukan painavammat, jotta saisi tuota puristusharjoitusta. seksikaupoissa muidenkin merkkien geishat saman kokoisia liian isoja.
Esim. toyheavenin tai sincityn sivuilta "Pleasurkuulat".
Nämä ovat muovipintaiset pienet irralliset, ja suhteellisen painavat. Laitan monesti nämä ihan aamusta jo paikoilleen, ja annan olla siellä useammankin tunnin kerralla ((: