KEISARIN SALAISUUS

Hienon-kökköä animointia, hyvin huonoja vitsejä...

suomalainen camp-klassikko!
1302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olihan se joo kökköilyä mutta silti pienet pisteet kun politikot veetään valkokankaalle pelleiks. Harvassa maassa voitais tehä tällasta, siis jos presidentti ja muut näyttelee lastenleffassa tönkösti!

Tää lienee demokratiaa kun vallanpitäjät pääsee leffaan automaattisesti ja arvosteltavaks vielä omine fyysisinen heikkouksineen ( änkyttäminen ja ärrävika).
Jatkossa 2(keisarin salaisuuden paluu)on tulossa.

Keksikää uutta ja hauskaa eli vaihtakaa tekijät!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


klassikkojen joukkoon kirjoitti:

Hienon-kökköä animointia, hyvin huonoja vitsejä...

suomalainen camp-klassikko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu