Haluaisin saada sammakolleni kaveriksi toisen kynsikonnan. Ongelma on ollut vaan se että kaikki kaupassamyytävät ovat pieniä ja yleensä sitä ripakinttu mallia. Meillä on pullea ja paksukinttuinen kaveri joka on ollut meillä jo ainakin 6 vuotta. Yksinäisyys vaivaa ja olisi kiva löytää kumppani sille.
Halutaan kynsisammakko
Yksin jo 6v.
1
407
Vastaukset
- Marjainkeri
Joko olet löytänyt kynsisammakollesi kaverin? Minulla on kaksi kappaletta pulleita albiinoja. Ne tulivat minulle puoli vuotta sitten tyttäreni kautta. Ne olivat hänellä ja poikaystävällä, mutta kun he muuttivat erilleen, kumpikaan ei voinut pitää konnia.
Asun Turun seudulla.
t. Marja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1004492- 272385
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1082184- 2002179
PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4061903- 1691493
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1001269Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.321075Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72976Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?79850