ostin viikko sitten tuubin ja pari päivää sitten "tunsin" parin paisefinnin olevan tulossa.tiedätte varmaan kokeneet että iho on aika kova kyseisellä alueella silloin.laitoin yöksi aika paksun kerronsen molempiin kohtiin ja aamulla aika hämmästynyt koska iho lähes terve.onnex ei vielä ole kokemusta kunnon patteihin ja toivottavasti ei tulekaan mutta epäilen että jos niin pahaksi pääsee(välil sellaset mukavuudet puhkeaa 1 yön aikana ilman ennakkovaroituksia),siihen ei auta muu kuin aika.toinen mikä oli mukava yllätys se että omaan kohtuullisen nopeasti rasvoittuvan ihon mutta kyseinen geeli piti ihon"normaalina" useampia tunteja.ja imeytyy hyvin,samaa en voi sanoa brevosta tai varsinkaan widmerin tuotteista.
"paisefinnit"
ja acon salycyligeeli
3772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
onko tuo geeli joka täsmägeeli vai tarjoitettu ihan koko naamalle? Eli voi käyttää kosteusvoiteen tapaan? Kiinnostuin, kun mullekin tulee samanlaisia paiseita.. Ei kuitenkaan paljon, just joku 1-3 kerrallaan..
ja sama viesti uudestaan ilman kirjoitusvirheitä :D
Onko tuo geeli joku täsmägeeli vai tarkoitettu ihan koko naamalle? Eli voi käyttää kosteusvoiteen tapaan? Kiinnostuin, kun mullekin tulee samanlaisia paiseita.. Ei kuitenkaan paljon, just joku 1-3 kerrallaan..
ihan koko naamalle,mut pahempiin kohtiin laitan paksumman kerroksen...hintakaan ei paha,noin 7€.