Allahin luvalla

Jos islam on kerran rakkauden ja rauhan uskonto, niin miten ihmeessä sen edustaja voi kehottaa tappamaan lähimmäisiä Allahin luvalla ja ohjauksessa?

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Al-Qaida julkaisi videon New Yorkin terrori-iskujen vuosipäivänä/1135221560552
4240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sodan jumala.

Äänestä
  • takaisin sinne Israeliin. Täällä teitä ei usko kukaan, ei niin kukaan.

    Äänestä

  • Vanha homo.

    Äänestä

  • ..JA KAIKKI MIKÄ LIITTYY ISLAMIIN.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


*Kansalainen* kirjoitti:

Jos islam on kerran rakkauden ja rauhan uskonto, niin miten ihmeessä sen edustaja voi kehottaa tappamaan lähimmäisiä Allahin luvalla ja ohjauksessa?

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Al-Qaida julkaisi videon New Yorkin terrori-iskujen vuosipäivänä/1135221560552

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu