Harrastimme tyttökaverini kanssa anaaliseksiä, ja perseestä tuli paskaa, ei ollu mitenkää kiihottavaa.. Ja jäi siitä pien traumakin.
Onko teille käynyt näin?
Peppumies
97178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
joo sattuuhan tollasta,meillä naiselta pääsi pahan hajunenpieru kesken peppupanon,ei oo sen jälkeen tehny mieli sitä peppuun panna,siit on jo puol vuotta jumanklauta ei se haju hevillä unohdu täytyy sanoo että mun pierut haisee ihan helvetin pahalle mut naisellani viellä pahemmalle
Mielestäni ihan hyväksyttävää, että noin voi välillä käydä. Mitäs työnnät sen kalusi naisen toiseen reikään. Oma vikasi. :>
En tietenkää syyttäny siitä tyttökaveriani!ajattelin vaa kysellä, että onko toi kuinka yleistä...Niin ja kyllä harrastamme edelleenkin anaalia, mut joskus voi käydä paska homma..
pientä mut siinä vaiheessa kun uunilenkki napsahtaa poikki omaan hajulukkoon niin sitte sitä ei lääkärille paljoa selitellä, perhana soikoon!
Tällaisten provojen kirjoittajat nauttivat siitä kun ne ensin kirjoittaa ja sitten ne painaa tuota lähetä palkkia..siitä ne saa jotain ja sitten siitä kun niille vastataan.
Olen tuossa aiemmin alustanut sellaisen jutun että jätettäisi nämä oireilevien alustukset omaan huomaan eikä vastailtaisi niille.
Sillä näkeehän tällaisesta jo toiselta riviltä että se on provo.
Minä syyllistyin vastaamaan koska haluan juuri viestiä kaikille peppuseksin oikeille ystäville ja asiantuntijoille että pyrittäsi saamaan tästä sellainen peppuseksiä oikeesti harrastavien foorumi. Sillä vain me tidämmme että noin ei käy kun hommasta oikeesti tykkää.
Peppumies? Et varmasti ole se originaali Peppumies, jolla oll asiallisia kommentteja aina. Mutta hän jätti tämän palstan minulle, joten vastaan näin:
Yleensä anaaliseksissä ei tule paskaa. Jos sattuu tulemaan, niin se ei ole vaarallista, senkun käy pesemässä pois.
t.Markiisi, palstan uusi valtias Peppumiehen jälkeen
Se on ihan tosi kiihottavaa!! Mulle kävi yhen muijan kanssa tolla tavalla, no ei siinä sitte kato mitään menin vessaan ja imin paskat munastani pois, se oli nii kiihottavaa, että laukesin syvälle kurkkuuni!!!
no mitä muuta ootit
Olisitte käyny paskalla ensin ennenku rupesitte hommiin.
Normaalisti aikuinen ihminen tietää milloin sitä paskattaa ja voi hoitaa hommat siten ettei se paskanna sänkyyn.
Tietysti, jos sä olet joku bedofiili, niin sitten asia on tietysti vähän toinen, kun ei voi tietää sun tyttöystävän ikää