Naimisissa , mutta himoitsee toista.

Näitäkin varmaankin on. Kaikissa yhteikuntaryhmissä. Myös LV:ssä. Oliko väärä valinta aviopuolisosi. Etkö tuntenut tarpeeksi. Oli akressivivisuutta. Jopa julmuutta- joka "vitsaa säästää" jne. on sitä.
3558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin olisikin. Ja niitä on.

Äänestä
  • Eikös kyseessä ole "kielletty hedelmä", joka tulee kuolettaa, se himo siis?

    Äänestä

  • ihmiselle voi kertoa, jos kokee tarpeelliseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


väärin valittu kirjoitti:

Näitäkin varmaankin on. Kaikissa yhteikuntaryhmissä. Myös LV:ssä. Oliko väärä valinta aviopuolisosi. Etkö tuntenut tarpeeksi. Oli akressivivisuutta. Jopa julmuutta- joka "vitsaa säästää" jne. on sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu