Myydään ERKKOLA INVAMOPO -80

Sininen erkkolan invamopo.

kiinnostuneet soittakaa ja kysykää enemmän..
tänne on turha kirjottaa.. en lue kumminkaan..
@posti on myös mahdollinen
33673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä osoite?

Äänestä

unohtu se numero.. 044 9313546
soitelkaa huomisesta lähtien..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vantaalla kirjoitti:

Sininen erkkolan invamopo.

kiinnostuneet soittakaa ja kysykää enemmän..
tänne on turha kirjottaa.. en lue kumminkaan..
@posti on myös mahdollinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu