eli syöty tuota kyseistä lääkettä 1 kuukausi. finnit tullessaan kuivuu ennen puhkeamista. siis valkoista päätä ei enää tule, onkohan tämä normaalia? siis odottelen tuota finnien lopullista häviämistä, ettei niitä enää edes tule. vaikka onhan tuo hyvä merkki että ne kuivuvat ennen kuin "kypsyvät" kokonaan.
roa 1 kk, finnit...
..........
2479
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mulla myös 1kk roaa takana. Muutama finni tullut, mutta ne lähtee huomattavasti nopeempaa kuin ennen. Eikä ne mullakaan kehity enää kunnon paiseiksi, että veikkaisin että tuo on aivan normaalia.
Mulla kuivuu kovasti iho varsinkin suun ympäriltä ja huulista, mikä saa meikin näyttämään järkyttävältä.
Aikoinaan syödessäni Roacuttania iho kanssa kuivui tosi paljon, mutta se valitettavasti kuuluu asiaan. Mulla paraneminen jatkui hiljalleen kuukausia kuurin loppumisen jälkeen. Roacuttan kuurin aikana isot finni "paukamat" katosi juuri tuolla lailla kuivamalla pois. Kuurin loppumisen jälkeen iho tasoittui, eikä enää rasvoitu niin kovin. Myöskään isoja paukamia ei enää ole tullut. Pieniä finnejä kylläkin.