Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

paffi

kyllä palauttaakin kun pelaa järkevästi.Veikkauksen pelit voi joutaa avaruuteen.
2786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pelaa järkevästi????

Äänestä
  • siirrä 10 pankkitilille jatka voitetulla 10eurolla pelaamista ja koita voittaa toinen kymppi jne....Yksinkertaista!!!Mutta jos ei tule enää voittoja jatka seuraavana päivänä.En tiedä onko järkevä tapa voittaa.Mut antaakaa muutki tapoja päästä voitolle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voittaja joskus kirjoitti:

kyllä palauttaakin kun pelaa järkevästi.Veikkauksen pelit voi joutaa avaruuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu