jos joku tietää ni onko pahat pojat elokuvaan ikärajaa? olis kiva varata liput ensi-iltaa jos vaan tietäs pääseekö jos sinne yleensä sitten on. oon käyny kaikki sivut läpi...kiitti kaikille kilteille!!!
pahat pojat: ikäraja
6
1549
Vastaukset
- j.i
Hmm täytyy sanoa, että on melko huonosti informoitu ikärajaa...en löytänyt sitä tuoltakaan, jossa on varmasti eniten infoa leffasta... tuolla jos jossai pitäisi lukea, oletkin varmaan jo lukenut, silti.
http://www.solarfilms.com/- Hb
Menee asian vierestä mutta olen kuullut Tuomas Kantelisen musiikkia elokuvien ja muunkin parissa. Superlahjakas, vasta reilu kolmekymppinen säveltäjä. Tosta linkistä kävi ilmi, että jopa Hollywood ura voi aueta. Toivotaan hepulle menestystä, lahjoja ainakin on)
- j.i
Hb kirjoitti:
Menee asian vierestä mutta olen kuullut Tuomas Kantelisen musiikkia elokuvien ja muunkin parissa. Superlahjakas, vasta reilu kolmekymppinen säveltäjä. Tosta linkistä kävi ilmi, että jopa Hollywood ura voi aueta. Toivotaan hepulle menestystä, lahjoja ainakin on)
Ainahan me toivomme onnea. Mutta ihan surkeasti organisoitu informointi... kaipa sinen voi sitten tepastella vaikka 5 vuotias jos ikää ei mainita suoranaisesti > ei siinä ole mitään sanomista kenelläkään...Onneksi itse ei tarvitse katsella mitään rajoja...tai no riippuu seurasta :)
http://filmnet.cjb.net
- kirkafani88
pahat pojat-leffan ikäraja on K11(tieto uusimmasta suosikki-lehdestä)
- Anonyymi
minkä ikäisenä voi katsoa pahat pojat elokuvan eli mikä on sen ikäraja
- Anonyymi
se on 12k
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä21011991- 298228
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.606388Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1785319- 585010
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai514533Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1204460- 1223982
- 833472
- 592051