En tiedä kuuluuko tänne mutta...
Olisin halukas ostamaan (en itselle) erästä Body Series-tuotetta. Jos edustat ko. tuotteita, niin laita yhteystietosi vastaukseksi, niin otan yhteyttä.
Amway:n Body Series
6
1095
Vastaukset
- khgkjh
Ja tehokas kun ylimääräiset välikädet puuttuvat?
Ei tarvitse kuin keskustelupalstoilla huudella tienaaja-edustajia,niin kas jo kauppa käy,ehkä jopa samalla viikolla.
Tosin sinäkin tiedät jostain ihmeellisestä syystä jo etukäteen mitä tuotetta haluat.
Onpa ihmeellinen sattuma. - AinoaTodistaja
Jos haluat osta, soitan pääkontorille (puh. No löytyy helpposti nettissä). Ne voivat etsi sinun puolestasi lähin jällenmyyjä, joka otaa yhteytä.
- p.kuikka
No onpas näppärä systeemi. Kyllä kauppa käy, kun on turhat välikädet poistettu. Se lähin jälleenmyyjä varmaan tarjoaa sinulle vielä hyvää liiketoimintamahdollisuutta.
- ILH
Vaikka kuinka soitat toimistolle niin ne ei sieltä sulle osoita ketään myyjää. Ei kuulu asiaan, koska sehän tarkoittaa jonkun suosimista toisten yli.
jos olet tosissasi ostamassa niin tietysti myyn sulle koska huipputuote on todellakin kyseessä. mut jos pistän tietoni tähän niin tulee varmasti roskapostia... - jhjhgcllyugfl
ILH kirjoitti:
Vaikka kuinka soitat toimistolle niin ne ei sieltä sulle osoita ketään myyjää. Ei kuulu asiaan, koska sehän tarkoittaa jonkun suosimista toisten yli.
jos olet tosissasi ostamassa niin tietysti myyn sulle koska huipputuote on todellakin kyseessä. mut jos pistän tietoni tähän niin tulee varmasti roskapostia...TODELLAKIN,VERKOSTOMARKKINOINTI ON TEHOKKUUDESSAAN HUIPPULUOKKAA!!!
JÄTETÄÄN POIS YLIMÄÄRÄISET VÄLIKÄDET JA MYYNTIMAHDOLLISUUDET JA MYYDÄÄN PYRAMIDIN SISÄLLÄ TOINEN TOISILLEEN ETTEI VAIN "OHITETTAISI" KETÄÄN!!!! - yksinkertaista
jhjhgcllyugfl kirjoitti:
TODELLAKIN,VERKOSTOMARKKINOINTI ON TEHOKKUUDESSAAN HUIPPULUOKKAA!!!
JÄTETÄÄN POIS YLIMÄÄRÄISET VÄLIKÄDET JA MYYNTIMAHDOLLISUUDET JA MYYDÄÄN PYRAMIDIN SISÄLLÄ TOINEN TOISILLEEN ETTEI VAIN "OHITETTAISI" KETÄÄN!!!!..silloin kun jättää tuotehömpötyksen pois. Ei se tuote vaan se ansaintalogiikka. Silloin tuotteetkin löytävät kohteensa siinä sivussa kun pidetään se ansaintajärjestelmä mielessä koko ajan.
Ns. ulkopuolinen asiakas on kummajainen joka löytyy vain verkoston ns. "anti-pyramidikeräys-oikeusjuttu-puolustusasianajajadokumenteista". Siellä se on korkealla sijalla. Numero Uno. Ei käytännössä. Koko Amwayn liikevaihto menee tihkusateena juuri edustajille itselleen riittävässä määrässä , enempään ei riittäisikään.
Ihminen, joka kyselee Amwayn dödöä vaan pelkästään ostettavaksi, ei ole mikään aito, kyseessä on feikki, ehkä provoamista varten.
Amwayn systeemi kyllä palkitsee - jos palkitsee - ja dödöä on kohta liiankin kanssa kun vihoviimeiset PA:t ja PV:t pitää saada täyteen....
-Rolling Up The Dollar-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen mukaan rasismi on huumoria
Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀764263BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön
Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että1923493- 1952825
Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta
Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome672727Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava
Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main412632- 571166
- 761047
Aitolehti Capital
HehkuB on myynnissä, kovalla työllä saavutettu unelma joka sekin lässähti kuten kaikki mihin ryhtyy! Nyt Sewen asialle2381002MOT: Työmarkkinatori on olemattomien työpaikkojen hakupaikka
Työpaikkojen tietoja ei tarkisteta, ja ainakin noin noin 10% on olemattomia työpaikkoja ja sen lisäksi eri rekryfirmat t107876- 55870