Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

WAU-MIES

HEI - KATTOKAA, MIKÄ WAU-MIES!!!!


http://vallejo.ural.net/1981/show.php?007
34530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mailaa mulle, niin kuumennutaan yhdessä;)

Äänestä

nappaa...MUTTA hei KIITOS. Mä oon ennenkin kattellu ton Boriksen piirtämii FANTASIA-kuvia -------> ne on yksinkertasesti UPEITA!!!!!! Nyt mä sain linkin upeisiin sivuihin, kiitos.

Äänestä

kalu lerpallaan alaspäin, kuinkas ihmeessä se voi kiihoittaa????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuumottaa(N) kirjoitti:

HEI - KATTOKAA, MIKÄ WAU-MIES!!!!


http://vallejo.ural.net/1981/show.php?007

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu