Voisiko joku ystävällinen antaa linkkejä kotimaisille sivustoille, joissa olisi hyviä ja tehokkaita nännipumppuja tai klitorispumppuja myytävänä. Siis mielellään sellaisia, minkä on itsekin tilannut ja hyväksi todennut. Olenaisinta on se, että pumpuissa on erittäin tehokkaat imut. Vibra ei ole niin välttämätön.
Itselläni on jo kaksi klitorispumppua, ja molemmat ovat imuteholtaan melko surkeita. Siispä nyt kaipaisin jonkun suosittelemaan, mistä kannattee tilata. Linkki mukaan. Kiitos :)
Itselläni on jo kaksi klitorispumppua, ja molemmat ovat imuteholtaan melko surkeita. Siispä nyt kaipaisin jonkun suosittelemaan, mistä kannattee tilata. Linkki mukaan. Kiitos :)
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://www.euroclub.fi/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=522015*_1
Euroclub.fi
http://www.funforladies.fi/tuote/721140/index.html
Fun for ladies
http://www.leffapalvelu.fi/verkkokauppa/index.html?lang=fi&target=d74.html&lmd=38642.421586
Hustler Verkkokauppa.
Kiitti linkeistä. Mulla on yksi tuollainen, minkä linkitit ja olen sen huonoksi todennut. Siis imuteho ei ole riittävä. Eli siis toi, mikä oli tuolla funforladies-sivuilla. Lisäksi minulla on sellainen vibralla oleva pumppu, hintakin oli 40e, joten olisin odottanut sen olevan myöskin laadukas, mutta ei... eli siis todellista imutehoa olevia pumppuja kaipailen!
http://www.google.fi/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=klitorispumppu
klitorispumppu - Google-haku
Tässä vielä...
pari riviä ylöspäin nimim.eleena
siellä on kanssa.Kato sekin.
Joo, siis ymmärrän varsin hyvin, että noita pumppuja on Suomessa. Olen löytänyt monenmonta pumppua kaikkitietävän ystävämme, googlen, avulla.
Kyse nyt olikin siitä, mikä on hyvä, eikä siitä, mistä niitä löytyy. Minulla tosiaan on jo kaksi klitorispumppua, toisen ostaessani kuvittelin ostavani laadukkaan, joten nyt kaipaisin ihan oikeasti käyttäjien kokemuksia!
olen jenkkisivuilla nähnyt sellaisia koeputken päätä muistuttavia "kuppeja" joissa on venttiili jonka kautta klittaan tai nänniin ihmetään alipaine mutta tuota ei käytetä seksin aikana vaan se tai ne kupit jätetään pitkäksi aikaa paikalleen ja etenkin klitoriksen pitäisi parin kuukauden kuluttua jäädä pysyvästi suuremmaksi jos noita käyttää kotona vaikka hameen alla päivittäin.