Agressiivinen Kokoomus pois

Suomeenkin on saatava maltillinen ja hyvin,
vointia ajava kokoomus,hyvästit agsessiiviselle
kokoomukselle.
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siellä missä on raha on myös ahneus ja pörssikokoomus. Vaalien alla kyllä luvataan ihmisille että rahaa jaetaan kun on hankittu. Sitten kun rahaa on jaetaan firmatukiin ja annetaan verohelpotuksia rikkaille. Sanotaan että sori vaan talous ei kestä vähäosasten auttamista. Samaa tekee kyllä demaritkin niinkun a-piste ohjelmassa kerrottiin.

Äänestä

ja siirtynyt oikeaan puolueeseen,jossa ei sisäpiiri
painosta kunnallisten päätösten valmisteluissa.Toimin vapaassa ja demokraattisessa puolueessa omilla aivoillani ja ideoillani,ilman hiostusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvästit agressiiviselle k... kirjoitti:

Suomeenkin on saatava maltillinen ja hyvin,
vointia ajava kokoomus,hyvästit agsessiiviselle
kokoomukselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu