Bell 572C kokemuksia

Terve, harkinnassa Bella 572C, käytettynä tai uutena. Kokemuksia veneestä, kiitos. Kannattaako maksaa 90 heppasesta koneesta? Mitä eroa 571C:llä ja 572C:llä? Millainen ajaa isommassa aallokossa, onko trimmilevyt tarpeelliset?
3538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mieti ennen kuin ostat!!Veneen runko ei kestä kovaa aallokkoa!!

Äänestä
  • jos halkee ajossa. Yhteys tuolloin sinne joka veneen on tehnyt. Onhan se vaatimustason läpäissyt sekin.

    Venemalli 572 on 571:stä päivitetty versio eikä siitä voi pahaa sanaa sanoa jos on tarkoitukseen käypä vene.

    Iänikuinen malli mutta ehkä juuri siksi kelpopaatti. todettu toimivaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JagRd kirjoitti:

Terve, harkinnassa Bella 572C, käytettynä tai uutena. Kokemuksia veneestä, kiitos. Kannattaako maksaa 90 heppasesta koneesta? Mitä eroa 571C:llä ja 572C:llä? Millainen ajaa isommassa aallokossa, onko trimmilevyt tarpeelliset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu