wou sanon minä.
seksi sujuu oinas naisen kanssa mutta siitä ei tietoa miten jatkossa. vedättääkö vanhempi nainen nyt nuorta poikaa? onko tietoa miten oinas nainen ja jousimies(m) sopii yhteen?
seksi oinaan kanssa
7
1908
Vastaukset
- samaa "sorttia"
eli tuli on molempien elementti.
Ei pitäisi epäonnistua, kun puhutte samaa tunnekieltä. Tervemenoa onnen kukkúloille! - olkoon!
Oinas ja jousimies ovat toisilleen luodut. Seksi sujuu varmasti ja niin sanallista kuin sanatontakin yhteisymmärrystä välillänne varmasti on. Ikäerostanne on vaikea sanoa mitään. Harva ihminen tosin ketään tarkoituksella vedättää. Joillekin kuitenkin riittää vain seksi tai mukava yhdessä vietetty aika ilman sen suurempia sitoumuksia. Mutta tunnustelkaa ja kuulostelkaa...ikäero sinänsä on merkityksetön asia, jos kaksi ihmistä yhdessä viihtyy.
- joukkarin kans...
jees..hienoa sexiä,kuin luodut toisilleen,sanon minä! omasta kokemuksestani tiedän,nainen oinas ja mies joukkari,minä naisena nautin seurasta ja yhteisymmärrys vapautta kohtaan,molemmat menevää sorttia! ANTAA PALAA VAAN!
- oikkuneiti
joo ne antaa toisilleen sitä kaipaamaa vapautta mut sit on samalla yhtä seikkailun halusia ettei kumpikaan pääse kyllästymään. nim. etsin omaa jouskaria ;)
- ikinä!
jousinaisena voin todeta, ettei ole oinasmiehen voittanutta kammarin puolella ;)
tätä 'ilotulitusta' on jatkunut jo toista vuotta, ja kuuma huuma ei ole hiipunut vieläkään...
- vädyren83
tutustunu jousimies mieheen noin kk.sit. oinas ja jousimies sopii hyvin yhteen (saanut ainaki sen käsityksen). ja kyllä tosielämässäkin sen huomannu:) jousimies rauhottaa meitä tulisia oinaita!
- Toimiikin
Ainakin oman akansa. Kun arki koittaa parisuhteessa, niin kaikki entinen on hetkessä poispyyhkäisty. Seksistä ei meillä ole puhettakaan, ainakaan keskenämme, jollemme sitten hae/saa sitä muualta. Molemmat olemme sellaisia pomo-tyyppejä. Jos toinen ei anna periksi, mikään ei onnistu. Liittomme on kestänyt yli kymmenen vuotta, mutta loppu taitaa häämöttää. Kaikki hellyys, intohimo, lämpö ja läheisyys katosi yhdessä yössä suhteestamme. Syytä en tiedä. Enkä enää haluakaan tietää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni821319Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä651105Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2021098Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ1631033Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121019Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä103973Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi68886Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍119801Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t121744- 77735