Uusi Gallup

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Kolmen suuren puolueen kannatuserot kutistuneet/1135221813076
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..ja se jos mikä on onneksi Isänmaalle

Äänestä

Toimittaja ei ole huomioinut IPUn mahdollista vaikutusta mainittuihin prosentteihin. EU-vastaisuushan on tilastojen mukaan koko ajan nousussa!

Äänestä

...

Äänestä
  • ...niin sanotaan vaan.
    En paljon anna arvoa HS:n tilaamille gallupeille, minulla on luja usko että HS manipuloi tuloksia niinkuin se on tottunut muussakin toimitustyössään tekemään. Sen on pakko yrittää miellyttää pääasiallista tilaajakuntaa, pääkaupunkiseudun tilaajia. Sen takia HS on valmis vaikka vääristelemään asioita, jos vain auttaisi levikkiluvuissa. Lisäksi Erkon jengi on aina suosinut demareita ja digannut kokoomusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielipiteet? kirjoitti:

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Kolmen suuren puolueen kannatuserot kutistuneet/1135221813076

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu