vaikkei mika nii inspaa mut sorella on semmonen vanha luuska ja se jos kuka pitäisi tuolta häätää. itse härnäsi ja antoi ymmrätää ni onko ihme jos käsitti väärin. mistä sitä ollaan päätelty että se nukkui, muija pitänyt silmiä kiinni ja hykerrellyt onnesta. että joo. harppu pihalle !
sorella vois painua v-ttuun.
mandyä
8741
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
TÖRKEÄÄ HYVÄKSIKÄYTTÖÄ.
Muista säkin, että jos kuljet minihameessa pihalla ja joudut seks. hyväksikäytön kohteeksi, että iteppä härnäsit! Senkin luuska!
haha :D no minä en itse ikimaailmassa alentuisi tuollaiseen mitä sorella eilen yritti. väenvängällä jokaista äijää paitsi kakia yritti kovasti. säälittävä eukko. mut minkäs tässä voi enää kun kaikki on käännytetty mikan syyksi. noh, sama se minulle on kuka putoaa ja kuka voittaa mut harmittaa nuoren pojan puolesta että tuollaisesta leimataan.
SORELLA EI OLLUT ULKONA KÄVELEMÄSSÄ MINIHAMEESSA VAAN VAPAAEHTOISESTI SAMASSA SÄNGYSSÄ JA INNOISSAAN TAPAHTUNEESTA! ITSE SITÄ HALUSI!
JA JOS NAINEN SÄNGYSSÄ VÄSÄHTÄÄ NIIN KYLLÄ MIES YRITTÄÄ LÄMMITELLÄ JA NOSTATTAA FIILISTÄ UUDELLEEN...KYSE EI OLE RAISKAUKSESTA TODELLAKAAN!!
Kuules nuori luuska. Muista laittaa villapalttoo ja villahousut jalkaan kun menet ihmisten ilmoille ettei kukaan ymmärrä sua väärin ja raiskaa sua. Sähän et sitten voi haastaa sitä minnekään kun oot antanu ymmärtää.
minun mielipiteeni tilanteesta ei muutu. sorella antoi ymmärtää, mika kyllä varmasti huomasi että nainen nuokkui mutta yritti silti lämmitellä. ihan tavallista, eikä tosiaan mitään raiskausta. turha kitistä. tommoisesta alkoholi määrästä noin vain sammu.
Sorella nyt ei todellakaan ollut mikään viaton ja puhdas pulmunen. Itse asiassa taisi olla se varsinainen aloitteentekijä. Hommalla ois ollut onnellinen loppu, ellei neiti olis nukahtanut kesken kaiken, voi harmi!!
Tekis nyt viisaasti kun pakkais kaikki alushousunsa, pontsonsa ja kenkäparinsa ja lähtis talosta viivana.
Kyllä oli naikkonen itse niin tyrkyllä,ei antanut Mikan edes jutella Miran kanssa,vaan änkesi jo siihen pussailee.Taitaa olla sitä kun on vanhin naisista että haluu näyttää et näin niitä nuoria poikia vikitellään.Olis varmaan loppuun asti menny jos ei ois juonu päätään niin täyteen et sammu kesken kaiken.Mikaa EI voi syyttää mistään! Ei MIka sitä eläkeläistä ole raiskannut!