Paljonko voisi

tekemistäni silkkitulppaaneista. Tulppaaneita on erivärisiä ja ne ovat todella kauniita. Olisiko parempi myydä kimpuissa vai yksittäin?
Paljonko itse maksaisit?
5795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

0,50 e kpl

Äänestä
  • ajatellu jotain tollasta.

    Äänestä

  • Oon itekkin kirjoitti:

    ajatellu jotain tollasta.

    menee paremmin kaupaksi. Viiden tulppaanin kimppu maksaisi jo 2,5 € ja se on joillekin liikaa...

    Äänestä

tosiaan vaikka 0,5e ja myy yksittäin, ja pistä lisäksi muutama kimppu jossa esim. 5kpl ja hinnaksi vaikkapa 2€. Näin saat varmasti myytyä myös kimppuja..:)

Äänestä
  • Kivaa,kun saan ohjeita!Kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyytää kirppiksellä kirjoitti:

tekemistäni silkkitulppaaneista. Tulppaaneita on erivärisiä ja ne ovat todella kauniita. Olisiko parempi myydä kimpuissa vai yksittäin?
Paljonko itse maksaisit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu