-On se ,että Teppo ei tee mallin hommia.
-On max 170 cm pitkä.
-Käy amista vielä.
-Ja vetää omat vetonsa 100 kertaa pienemmillä panoksilla mitä täälä väittää.
- vakio mitä se täälä leiju meni päin persettä.
- en ole kade mistään tepolle,koska sitä se kummiski eka rupee selittää." mulla on paljo massia rahaa ku roskaa ja naisiii hei olen tepinne moi"
Tämä kohde on veikkauksen listalla ja kerroin on 1.01.Pelaan tähän 9500e. eipä tarvi pelionneakaan toivottaa sillä tässä ei tuuria tarvitse varmaa rahaa!
-On max 170 cm pitkä.
-Käy amista vielä.
-Ja vetää omat vetonsa 100 kertaa pienemmillä panoksilla mitä täälä väittää.
- vakio mitä se täälä leiju meni päin persettä.
- en ole kade mistään tepolle,koska sitä se kummiski eka rupee selittää." mulla on paljo massia rahaa ku roskaa ja naisiii hei olen tepinne moi"
Tämä kohde on veikkauksen listalla ja kerroin on 1.01.Pelaan tähän 9500e. eipä tarvi pelionneakaan toivottaa sillä tässä ei tuuria tarvitse varmaa rahaa!
Vastaukset 12
Vanhimmat
Jos nyt totta puhutaan, niin Tepon vihjeet ovat oikeastaan aika hyviä. Mitä siinä on ihmeellistä, että työssä käyvä henkilö pelaa muutaman satasen viikossa, ja vielä voittaakin.
Taitaa veteraani itse olla joko todellinen proletantti tai sitten muuten vaan nuori eläkeläinen :)
ps. mallinhommista en tiedä, mutta vihjeet ovat asiallisia
Onhan tepolla ihan hyviä vihjeitäkin välillä vaikka tuurilla laittaakin rahaa menemään.
mielestä ole pahaa jos pelaa muutaman satasen töissä olevana. ja ei tepon vinkeissä suurempia vikojakaan ole ollut. mutta maalihommat, nais seikkailut yms 9000 e panokset yms on enemmän ku narettavaa :DDD
EN LAITTAS KOSKAA 9000 euroo vetoihi kii hei!! laitoi muutama tonnin rahaa kii huomen hifk n voittoon ja jos se ei jostai syystä mee oikein lupaan pysyy aina alle 50 euroo panoksis. mä en vaa voi uskoo et blues pääsis ees tasapeliin. jos pääsee nii vedän sellaset jurrit pelin jälkeen et varo helsinki!
sulla ei sitten ole yhtään rahaa!!!! oletko jo huomannut? eikä sulla nyt ihan hirveästi ole mitään muutakaan....
Paitsi kalapuikot nenän alla, ja kädet kuin tampoonin narut. hei.
toi 9000 oli nyt vaan liiottelua ,mutta on 2500 e on paljon rahaa.En usko et nukutun yön jälkeen haluat panostaa noin paljon yhteen lätkä peliin missä voi käydä miten vain! pelaa mielummin tuols vetoa 0,1-9,10 muutamalla kympillä. mut siis sä teet omat päätökset ja mulle ei kuulu mitä sä rahoillas teet!mut onnea nyt joka tapaukses :D lupaan kuolla itteni naurulla jos blues voittaa...ja älä nyt hehkuta noita sun malli juttuja ku tiedät ittekki ,että sinne on pitkä matka. naurettavaa :DD
kyl mä tee malli hommii mut ei kai sulle kuulu hei!!
ja noi vedot o jo vedetty. nyt vaa venaillaa saa nähä tuleeks uni.
Todellinen pankki, minä odotin että kun avaan linkin niin jotain superkohdetta on tyrkyllä mutta vaikka nimimerkki veikkaaja olikin niin on viinakset maistunut vähän liian hyvin.
Sehän oli täällä ennen nimellä pete.vantaa? Olen muutaman kerran tehnyt yläpidolle pyynnön että poistaisivat hänen profiilinsa kokonaan, mutta jostain syystä tuota ihmiskummajaista ei haluta tilkitä pois täältä. Ihme homma...
yhtyä edellisiin puhujiin :)
Kyllä tuo tepon vetäminen on vähän riskialtista, vaikka kerroin olisikin selvä ylikerroin!!!
toinen kirjoittaa ihan asiallisesti ja toinen no jaa