Mitä tehdä kun rakkaani on pyytänyt minua peppuseksiin, mutta koskaan "se" ei ole mahtunut sinne??! Olemme käyttäneet monia voiteita ja aina aluksi anustappia. En uskalla painaa alussa kovaa, jottei rakkaaseeni sattuisi.
ongelmia
peppuseksissä
85720
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siinä edessä on sulkijalihas ja sen yli on varovasti nylkytettävä, se ei jousta heti. Heti kun naiseen sattuu vedät ihan vähän taaksepäin ja sit pikkusen kerrallaan sisälle uudestaan. Ja nainen rentouttaa itseään samalla, tuntuu tiukalle alkuun, mutta heti kun nainen rentoutuu, lihaskin alkaa antaa myöten.
Sit vasta kun pääsee tosta ohi, voi panna kunnolla.
just noin, ja samalla voit lirputella pillua toisella kädelläsi, että neitosi rentoutuisi ja sitä himottaisi, eikä se panisi niin hitosti hanttiin!
Poikakaveriasi taitaa varmaankin jännittää?
Jos ja kun ottava osapuoli on tarpeeksi kiihoittuneessa tilassa ja liukastimet kohdallaan onnistuu varmasti.Näin ainakin meillä.
Nythän sun kannattaa kysyä tähän mutsiltas neuvoa! Pyydä siltä vaikka myös jotain vazeliinia!!!
se siis on ruosteessa, joten se pitää ensin hoitaa....heh hehh
kun terska on sellainen möykky, niin se pitää vaan pikkuhiljaa venyttää sulkijalihaksesta ohi. toinen mahdollisuus on ostaa pikkuanustapin kaveriksi vähän paksumpi ja niiden avulla venyttää asteittain peppureikää vastaanottavaisemmaksi.
voimaa tarvitsee jonkin verran käyttää että terska liikkuu lihasrenkaan läpi, mutta kun teet sen milli kerrallaan nykyttäen, niin kyllä se onnistuu. ensin pää sisään ja sitten pari milliä syvemmälle ja milli taaksepäin ja taas pari milliä syvemmälle.
tärkeintä on ettei tyttö jännitä lihaksiaan. jos jännittää, tekee kipeää. rentona on oltava.
nautinnollisia hetkiä : ) pääsisipä itsekin pian hommiin...
kuuntele tyttöäsi. kyllä hän sanoo kun painat liian lujaa. tai sitten pysy sinä paikallasi pitäen kädelläsi kyrpää hollilla tytön anuksella ja anna tytön työntyä omaan tahtiinsa sinua päin. niin voit olla varma ettet käytä liian rajuja otteita. näin meillä tehtiin ekat kerrat kun b-rappua harjoiteltiin ; )