***SAULI NIINISTÖ EHDOKKAAKSI***

Lopeta pelleily Jyrki Katainen!

SAULI NIINISTÖ SAATAVA EHDOKKAAKSI EDUSKUNTAVAALEISSA!
3393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kokoomuksella kun koko vaalimenestys on yhdestä henkilöstä kiinni. tosin myönnettävä, ainoasta varteenotettavasta henkilöstä. ktainen on nössö, rusoposki joka ei pärjää tavan politiikassa. moskovitsi lopettaa ja sasi voidaan laskea menneentalven lumeksi. ja toisaalta kokoomuksen on turhaan odotettava hallituspaikkaa, suomalaiset äänestäjät ovat helposti vietävissä, mutta ei kokoomuksen kelkkaa. niinistöllä tai ilman.

Äänestä
  • Ben Z. ?

    Äänestä

..kepulit täällä porovakatöörisiä ehdotuksia tekemässä," ääni kentältä...."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääni kentältä kirjoitti:

Lopeta pelleily Jyrki Katainen!

SAULI NIINISTÖ SAATAVA EHDOKKAAKSI EDUSKUNTAVAALEISSA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu