jos mika ei tuu takas ei meillä katsota BB:tä

Jos kaikki lakkaa katsomasta koko ohjelmaa, niin sit niiden on otettava Mika takas. Sorella äänestykseen, ja sit äänestetään se pihalle, jos ei itse älyä lähteä
7401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Täällä on kyllä porukkaa, joiden mielestä Mika sai lähteä... Me kaikki varmaankin jatketaan kattomistaki...

Äänestä

lopettaa katsomisen. Ei varmaan kovin moni, itse äänestänkin tästälähtien kun saatiin se pissiksien suosikki ja tiedottoman naisen käpälöjä pois. Eläköön Subi ja BB.

Äänestä
  • Kiitos täältäkin bb ja subi elämä jatkuu.

    Äänestä

ja niin kaikki muutkin Mikan fanit. Toiset asukkaathan voivat vaikka puhua Mikasta. Ette kai te halua jäädä siitä paitsi?

Äänestä

Jos mika ei tuu takaisin niin meillä ei ole hyväksikäyttäjää talossa... Ei paha ajatus ollenakaan.

Äänestä
  • niin sitten kyllä varmaankin ei katottas enää koko ohjelmaa.

    Äänestä

Ei jää ikävä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sointu kirjoitti:

Jos kaikki lakkaa katsomasta koko ohjelmaa, niin sit niiden on otettava Mika takas. Sorella äänestykseen, ja sit äänestetään se pihalle, jos ei itse älyä lähteä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu