Kukha mun kans ruphee leikhimähän

Saa leikhin kesthää lophuun asthi. Eikh aletha fetishtelemähän. ;(
7576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

raahallisesti ystävä raahallisesti

Äänestä

laihialta:) Panhan ny nua vaathet vethen likhon, nii eiköhän ne siitä puhuristu:)

Äänestä

ehkä se osaa vastata.

Äänestä

ko ei niitä ruukata senthään joka rakhoon panna!

Mutta hyvä yritys kuitenki,
ketä lie matkikhaan...

Äänestä
  • Mheilh hruukhkhatahan phanha mhinneh itheh tykhäthän.

    Äänestä

  • häjyin kirjoitti:

    Mheilh hruukhkhatahan phanha mhinneh itheh tykhäthän.

    mutta pärjäthään met kai ilmanki!

    Äänestä

pyydät ni kyl mä voin alkaa.Mitäs alettas!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häjymphi kirjoitti:

Saa leikhin kesthää lophuun asthi. Eikh aletha fetishtelemähän. ;(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu