Liikeiden palvelu

eli kokeillaas ny, jos saatais jutun juurta vaikka raumalaisista liikkeistä ja niiden tasosta.
mieluummin niitä hyviä esimerkkejä ja mielellään perusteluineen. Itse voisin aloittaa kehaisemalla Hollywoodin miestenpuolta - farkut löytyy viimeistään toisella sovituskerralla. kiitos henkilökunnan.
4807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Iso ääni Jarin Kuvakaupan puolesta (tai vastaanko pitäis sanoa). Ihme että asiakkaita riittää tolla asenteella! Asiakas ei ole pelkästään väärässä vaan täys idiootti!

    Kiitos ei enää koskaan!

    ps. eikä kyllä Mertonkaan pajaan!

    Äänestä

Teillä siellä Hollywoodissa taitaa olla liian paljon aikaa tai pieni mainosbudjetti kun pitää täällä niitä housujaan ja mainostaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raumalla kirjoitti:

eli kokeillaas ny, jos saatais jutun juurta vaikka raumalaisista liikkeistä ja niiden tasosta.
mieluummin niitä hyviä esimerkkejä ja mielellään perusteluineen. Itse voisin aloittaa kehaisemalla Hollywoodin miestenpuolta - farkut löytyy viimeistään toisella sovituskerralla. kiitos henkilökunnan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu