Uusi Challenger

Näyttää Dodgen web-sivujen perusteella ihan pätevältä peliltä, jossa on säilytetty aika hyvin 70-luvn alun muskeliautojen henkeä. Muotoilukin on lähes sama kuin alkuperäisessä. Onneksi eivät sössineet sitä niinkuin Ford teki Mustangin kanssa 80-luvulla.
4787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jota ei pidäkään mennä liimailemaan ihan minkä tahansa kinnerin takaluukkuun. Hyvältähän se näyttää, onneksi malttoivat tehdä autosta tarpeeksi tehokkaan. Tosin oli kait joskus synkällä -80 luvulla jotain yritelmiä nimen palauttamiseksi, liimasivat perkele Challengerin merkkejä Mitsubishi Sapporoon.

Äänestä
  • Hitto soikoon, niinpä ne sittenkin olivat menneet sössimään kunniakkaan Challengerin 80-luvulla. Uskomatonta, miten noi jenkkiläiset autofirmat ovat olleet tyhmiä.

    Äänestä

avoversio laitteesta.

Äänestä

komea on. sääli vaan ettei sitä koskaan tuoda suomeen. no laivat kulkee...haen itse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pöä kirjoitti:

Näyttää Dodgen web-sivujen perusteella ihan pätevältä peliltä, jossa on säilytetty aika hyvin 70-luvn alun muskeliautojen henkeä. Muotoilukin on lähes sama kuin alkuperäisessä. Onneksi eivät sössineet sitä niinkuin Ford teki Mustangin kanssa 80-luvulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu