SuperMoniveto 3, JALKAPALLO (Sunnuntai)

Viime veto jäi maalin päähän.. mut onneks sentään vähä tuli rahaa..

SuperMoniveto 3, JALKAPALLO
1. TOTTENHAM - PORTSMOUTH
2. REAL MADRID - AT.MADRID
3. VALENCIA - GIMNASTIC
4. CHIEVO - PALERMO

meinasin sellaista että yksi näistä otteluista yhdellä tuloksella kiinni ja muihin paljon rasteja.

esim.
0,1
0,1,2

1
0

0,1,2
0,1,2

1,2,3
1,2,3

kertokaas vinkkejä?! :)

1

478

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...niin kokeile porukkapeliä

      Madridin matsiin 1-0 voi olla ihan hyväkin idea. Suunnilleen 6/7 kertaa menee silti pieleen Vikassa 0-0 on silti lähempänä kuin 3-3. Tuskin toki molemmat jää nollille, mutta jos toinenkin, ni pahaa tekee sun lapulle.

      Mä melkein löisin virtuaalieuron vetoa, et noilla riveillä jää kuiteski häviölle. Toi saakurin voittoporukka väittää et tuulipuvut pelaa just tollasii systeemei ja häviää rahansa.

      Kyll mäki yritin ite ennen yksin mut sit tajusin et jos osaavat tekee jotain taidolla työkseen, ni hölmööhän se o hävitä rahoi ku voi voittaakin niitä. Ton 1,4 miljoonakertoimisen jälkeen ne otti eilen 9x7 oikein V75:ssa ja jos oikein riveistä katoin ni 12 oikein vakiossakin. Ei vissiin mee enää puhtaan sattuman piikkin. Omat varjorivit ei ees ollu siellä päinkään. Hyvä etten jättäny.

      If You can´t beat them join ´em.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      133
      1835
    2. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      233
      894
    3. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      145
      874
    4. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      77
      804
    5. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      36
      802
    6. 55
      751
    7. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      737
    8. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      85
      671
    9. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      65
      651
    10. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      561
    Aihe