SuperMoniveto 3, JALKAPALLO (Sunnuntai)

Viime veto jäi maalin päähän.. mut onneks sentään vähä tuli rahaa..

SuperMoniveto 3, JALKAPALLO
1. TOTTENHAM - PORTSMOUTH
2. REAL MADRID - AT.MADRID
3. VALENCIA - GIMNASTIC
4. CHIEVO - PALERMO

meinasin sellaista että yksi näistä otteluista yhdellä tuloksella kiinni ja muihin paljon rasteja.

esim.
0,1
0,1,2

1
0

0,1,2
0,1,2

1,2,3
1,2,3

kertokaas vinkkejä?! :)

1

452

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...niin kokeile porukkapeliä

      Madridin matsiin 1-0 voi olla ihan hyväkin idea. Suunnilleen 6/7 kertaa menee silti pieleen Vikassa 0-0 on silti lähempänä kuin 3-3. Tuskin toki molemmat jää nollille, mutta jos toinenkin, ni pahaa tekee sun lapulle.

      Mä melkein löisin virtuaalieuron vetoa, et noilla riveillä jää kuiteski häviölle. Toi saakurin voittoporukka väittää et tuulipuvut pelaa just tollasii systeemei ja häviää rahansa.

      Kyll mäki yritin ite ennen yksin mut sit tajusin et jos osaavat tekee jotain taidolla työkseen, ni hölmööhän se o hävitä rahoi ku voi voittaakin niitä. Ton 1,4 miljoonakertoimisen jälkeen ne otti eilen 9x7 oikein V75:ssa ja jos oikein riveistä katoin ni 12 oikein vakiossakin. Ei vissiin mee enää puhtaan sattuman piikkin. Omat varjorivit ei ees ollu siellä päinkään. Hyvä etten jättäny.

      If You can´t beat them join ´em.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      87
      4372
    2. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      198
      3594
    3. Mitä haluaisit sanoa hänelle juuri nyt?

      💜
      Ikävä
      202
      2971
    4. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      70
      2803
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      55
      2704
    6. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      80
      1289
    7. 60
      1236
    8. Aitolehti Capital

      HehkuB on myynnissä, kovalla työllä saavutettu unelma joka sekin lässähti kuten kaikki mihin ryhtyy! Nyt Sewen asialle
      Kotimaiset julkkisjuorut
      238
      1062
    9. Missä kuussa

      Rakkaasi on syntynyt?
      Ikävä
      60
      968
    10. MOT: Työmarkkinatori on olemattomien työpaikkojen hakupaikka

      Työpaikkojen tietoja ei tarkisteta, ja ainakin noin noin 10% on olemattomia työpaikkoja ja sen lisäksi eri rekryfirmat t
      Maailman menoa
      120
      963
    Aihe