kielisuudelmia yökerhossa

tietää uusin Katso. Hiukan kyllä ihmetyttää kun luulin, että Marko Keränen onpi homo?
32942
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Homo tai ei, mutta kun Hanna tulee vastaan ni se ole niin tarkaan :D

Ei vaan, oli pakko. Saahan sitä pussailla, jos pussailivat.

Äänestä

eikä... repesin xD vaikkei tossa ees oo mitään nauramista :D kiva vaan jos pussailivat..:)

Äänestä

Taidan olla hieman jälkijunassa, kun en ole tuosta kuullutkaan. Vai pusuttelua? Harmi tosiaan, etten nähnyt tuota lehteä. Oliko siinä kuva heistä? Milloin ja missä tämä tapahtui? Osaako joku kertoa tarkemmin mitä lehdessä sanottiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanna ja Marko kirjoitti:

tietää uusin Katso. Hiukan kyllä ihmetyttää kun luulin, että Marko Keränen onpi homo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu