JA TAAS TURUN PELLESEURA HÄVISI!!

EI VOI OLLA TOTTA, HAHHHAHHAAAAAH :)
Uskomatonta, miten hauskaa!!
3384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiva, että jollain on hauskaa. Mua ei ainakaan naurata yhtään =(.

Äänestä
  • onpahan ainakin jännitettävää tulevaa ajatellen! Minusta on ainakin ihan mielenkiintoista, että ollaan tällä hetkellä viimeisenä :) Rämpiminen kuuluu asiaan, siinä mitataan tosifanien uskollisuus. -TPS on ja tulee aina olemaan sydäntä lähellä! Pelaa se liigassa tai suomisarjassa, mut pelit käyään kattomassa!

    Äänestä

  • tps-fan kirjoitti:

    onpahan ainakin jännitettävää tulevaa ajatellen! Minusta on ainakin ihan mielenkiintoista, että ollaan tällä hetkellä viimeisenä :) Rämpiminen kuuluu asiaan, siinä mitataan tosifanien uskollisuus. -TPS on ja tulee aina olemaan sydäntä lähellä! Pelaa se liigassa tai suomisarjassa, mut pelit käyään kattomassa!

    Noin oikea fani tekeekin. Se vaan ei saa olla esteenä sille, että kyetään antamaan kovaa kritiikkiä ja tekemään muutoksia silloin,kun ne pitää tehdä. Mä en mikään asiantuntija ole,mutta jopa minä tajuan,että jokin joukkueen sisällä on pahasti pielessä ja uskon sen johtuvan valkusta. Joukkueen kokoonpano ei todellakaan ole huono.Veikkasin sitä jopa mitalijoukkueeksi.Näyttäs siltä,että ei Jortikan johdolla sittenkään tapahdu. Alussa tietysti vasta ollaan,mutta kyllä fakta on se,että voittojakin pitää tulla ihan porukan fiiliksen takia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


totta se on... kirjoitti:

EI VOI OLLA TOTTA, HAHHHAHHAAAAAH :)
Uskomatonta, miten hauskaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu