Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kiihottavin asento

Elikkäns mikä on teidän miesten mielestä kiihottavin asento jossa nainen ottaa suihin..?
Ihan perus mies selällään, mies seisaaltaan ja nainen polvillaan, vai nainen selällään/istumassa ja mies "panee" naista suuhun..??

Ite tykkään tosta viimeisestä, mutta miehen mielestä on liian irstasta ja alistaa mua..
Miten se vois muka mua alistaa, jos siitä ite tykkään..?
74720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

minusta joku sellainen asento missä minä pääsen nuolemaan naisen pillua samaan aikaan.

Äänestä

ehdottomasti 69 nainen päällä,että pääsen nuoleen myös pillua...ihanat pakarat käsillä...

Äänestä
  • Se että hän seisoo ja minä olen polvillani..:) Makuja on monia..

    Äänestä

  • mokölkkf kirjoitti:

    Se että hän seisoo ja minä olen polvillani..:) Makuja on monia..

    No kun edes joskus suostuisi ottamaan suihin jotenkin. Minä en kyllä suostu nuolemaan pimppiä.

    Äänestä

Ehdottamasti nainen polvillaan ja mies seisovilleen. Hiuksista kiinni ja katsoa "ylhäältä" kun vaimo imee munaa. Se on ihanaa ...

Äänestä

nainen makaa .....minä pidän molemmilla käsillä kurkusta kiinni ja panen naista kurkkuun kyrpä liukuu kokonaan sisään ja ulos

Äänestä

Minulla on sellainen fetismi että haluaisin saada naisen istumaan kasvojeni päälle niin ettei istu koko painollaan aluksi vaan saan nuolla pillua, kielen kärjellä pyöritellä klitorista, huulillani näykkiä ja kun nainen kiihottuu, hän istuisi kasvojeni päälle koko painollaan nojautuen eteen ja hankaisi pilluaan kasvojani vasten. Haluaisin että nainen pukeutuu leveän minihameeseen, pitkiin sukkiin ja sukkanauhoin WAAAU!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehet?? kirjoitti:

Elikkäns mikä on teidän miesten mielestä kiihottavin asento jossa nainen ottaa suihin..?
Ihan perus mies selällään, mies seisaaltaan ja nainen polvillaan, vai nainen selällään/istumassa ja mies "panee" naista suuhun..??

Ite tykkään tosta viimeisestä, mutta miehen mielestä on liian irstasta ja alistaa mua..
Miten se vois muka mua alistaa, jos siitä ite tykkään..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu