ah sukkahousut

jkh73

kuka muu kiihottuu sukkahousuista mul on norlyn 3d silkyt jalassa ja fuck et vetää punttiin vibaa.p.s. ostan kyl käytettyjäkin.

9

2653

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiihotun

      ihan simona. Jaksan katsella sukkissääriä vaikka kuinka kauan. Enkä voi vastustaa koskettamista. Ne tuntuu aivan mahtavilta. Pakko joskus itsekin kokeilla ja seisokki on valmis.

      • stay up

        pitemmä aikaa oon halunnu ite kokeilla ! eniten tietenki se kiihottaa ku saa katsella naista jolla jotku kiiltäväpintaset sukkahousut tai stay upit! mistähä vois tilat sellaset?


      • ostat
        stay up kirjoitti:

        pitemmä aikaa oon halunnu ite kokeilla ! eniten tietenki se kiihottaa ku saa katsella naista jolla jotku kiiltäväpintaset sukkahousut tai stay upit! mistähä vois tilat sellaset?

        Meillä kumpikin, vaimo ja minä pidetään sukkahousuja jokapäiväisenä vaatetuksena eikä meillä erotella mitkä on vaimon ja mitkä minun sukkahousut vaa samasta korista otetaan ja vedetään sukkahousut jalkaan. On todella ihanaa kun molemmat käytetään niitä.


    • h

      MÄ TYKKÄÄN SUKKAHOUSIUSTA käytän niitä yöllä ai että on hyvä nukkua!!käyttääkö kukaan muu niitä yöllä??

    • TOVREP

      PERVO HYI yäks

    • Sukkikset ja stay-upit on ihania.

      Pukeudun usein niihin ja lisäksi pikkareihin ja rintsikoihin.

      Olisi kiva tavata muita samanlaisia.

      • sukkaseppo

        Sukkikset ovat tosi sexyt ja kiihottavat. Ovat jopa siinä määrin, että aina välillä on itsekin kokeilta, miltä ne jalassa tuntuvat. Kokeilun lisäksi on mukava ostaa sukkiksia kaupasta. Monta kertaa kassaneiti yrittää peittää hämmästystänsä kun tajuaa että mies ostaa sukkiksia. Ihan pokkana ostan. Sukkisten ostaminen on tosi kiihottava kokemus.

        Mutta kaikkein parasta sukkahousut on toki naisten jalassa. Jaksan katsella sukkissääriä tuntikaupalla; sukkissääriä on mukava silitellä, hieroa kevyesti. Kaiken kaikkiaan oivat vempeleet.


    • TOVREP

      PERVO HYI yäks

    • Mariamyy

      Moi kaikki ihanat miehet!

      Olen opiskelijaneitonen Maria ja kipeästi rahanpuutteessa. Voisitko auttaa minua? Haluatko haistaa ja maistaa mehujani pitsisissä pikkuhousuissa, sukkahousuissa tai imeskellä mehukasta tikkariani? Takuu orkut!!

      Olen 18-vuotias vaalea suomalaisneito, kokoni on 85/C, 55, 167. Rakastan seksiä ja niinpä sormeilenkin itseni orgasmiin lähes päivittäin...ja näitä ihania tiukan tytön mehuja olisi Sinulla mahdollisuus päästä kokemaan! Pikkuhousuni ovat kokoa M ja värit vaihtelevat, pidän pitsistä ja lihaani painautuvista stringeistä. Pidän pikkuhousuja jalassa niin kauan kuin Sinä vain tahdot. Jos Sinua kiinnostaa makeat tikkarit, olen myös tyttösi, saamasi pitää! Entäpä käytetyt reilunkokoiset dildot, joilla olen jyystänyt tiukkaa pimpsaani? Olen avoin ehdotuksille, ja kaikesta varmasti päästään sopimukseen, molemminpuolisella kunnioituksella!

      Ota minuun rohkeasti yhteyttä ja kerro itsestäsi sekä haluistasi! Kauppaa voimme käydä turvallisesti Poste Restanten avustuksella, jolloin Sinunkin henkilöllisyytesi säilyy täysin salassa ja voit antaumuksella nauttia kupeitteni mehuista...se voi olla yhteinen salaisuutemme!

      Lähetän pikkuhousut aina huomaamattomassa paketissa MiniGrip-pussiin suljettuna. Näin tuoksuni pysyvät Sinulle turvassa, eikä paketti aiheuta ihmettelyä. Pikkuhousujen hinta on 18 euroa. Muiden palvelujen hinnasta neuvotellaan erikseen, kysy rohkeasti! Puhelinseksiä tai mitään henkilökohtaista en tarjoa.

      Lähetäthän sähköpostia pian, minä odotan Sinua kiimanesteitä valuen!

      sähköposti: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1337
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      70
      909
    3. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      42
      843
    4. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      187
      747
    5. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      295
      688
    6. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      46
      661
    7. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      92
      630
    8. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      38
      608
    9. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      52
      546
    10. Et siis halua

      enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani
      Ikävä
      47
      530
    Aihe