Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ah sukkahousut

kuka muu kiihottuu sukkahousuista mul on norlyn 3d silkyt jalassa ja fuck et vetää punttiin vibaa.p.s. ostan kyl käytettyjäkin.
92655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ihan simona. Jaksan katsella sukkissääriä vaikka kuinka kauan. Enkä voi vastustaa koskettamista. Ne tuntuu aivan mahtavilta. Pakko joskus itsekin kokeilla ja seisokki on valmis.

Äänestä
  • pitemmä aikaa oon halunnu ite kokeilla ! eniten tietenki se kiihottaa ku saa katsella naista jolla jotku kiiltäväpintaset sukkahousut tai stay upit! mistähä vois tilat sellaset?

    Äänestä

  • stay up kirjoitti:

    pitemmä aikaa oon halunnu ite kokeilla ! eniten tietenki se kiihottaa ku saa katsella naista jolla jotku kiiltäväpintaset sukkahousut tai stay upit! mistähä vois tilat sellaset?

    Meillä kumpikin, vaimo ja minä pidetään sukkahousuja jokapäiväisenä vaatetuksena eikä meillä erotella mitkä on vaimon ja mitkä minun sukkahousut vaa samasta korista otetaan ja vedetään sukkahousut jalkaan. On todella ihanaa kun molemmat käytetään niitä.

    Äänestä

MÄ TYKKÄÄN SUKKAHOUSIUSTA käytän niitä yöllä ai että on hyvä nukkua!!käyttääkö kukaan muu niitä yöllä??

Äänestä

PERVO HYI yäks

Äänestä

Sukkikset ja stay-upit on ihania.

Pukeudun usein niihin ja lisäksi pikkareihin ja rintsikoihin.

Olisi kiva tavata muita samanlaisia.

Äänestä
  • Sukkikset ovat tosi sexyt ja kiihottavat. Ovat jopa siinä määrin, että aina välillä on itsekin kokeilta, miltä ne jalassa tuntuvat. Kokeilun lisäksi on mukava ostaa sukkiksia kaupasta. Monta kertaa kassaneiti yrittää peittää hämmästystänsä kun tajuaa että mies ostaa sukkiksia. Ihan pokkana ostan. Sukkisten ostaminen on tosi kiihottava kokemus.

    Mutta kaikkein parasta sukkahousut on toki naisten jalassa. Jaksan katsella sukkissääriä tuntikaupalla; sukkissääriä on mukava silitellä, hieroa kevyesti. Kaiken kaikkiaan oivat vempeleet.

    Äänestä

PERVO HYI yäks

Äänestä

Moi kaikki ihanat miehet!

Olen opiskelijaneitonen Maria ja kipeästi rahanpuutteessa. Voisitko auttaa minua? Haluatko haistaa ja maistaa mehujani pitsisissä pikkuhousuissa, sukkahousuissa tai imeskellä mehukasta tikkariani? Takuu orkut!!

Olen 18-vuotias vaalea suomalaisneito, kokoni on 85/C, 55, 167. Rakastan seksiä ja niinpä sormeilenkin itseni orgasmiin lähes päivittäin...ja näitä ihania tiukan tytön mehuja olisi Sinulla mahdollisuus päästä kokemaan! Pikkuhousuni ovat kokoa M ja värit vaihtelevat, pidän pitsistä ja lihaani painautuvista stringeistä. Pidän pikkuhousuja jalassa niin kauan kuin Sinä vain tahdot. Jos Sinua kiinnostaa makeat tikkarit, olen myös tyttösi, saamasi pitää! Entäpä käytetyt reilunkokoiset dildot, joilla olen jyystänyt tiukkaa pimpsaani? Olen avoin ehdotuksille, ja kaikesta varmasti päästään sopimukseen, molemminpuolisella kunnioituksella!

Ota minuun rohkeasti yhteyttä ja kerro itsestäsi sekä haluistasi! Kauppaa voimme käydä turvallisesti Poste Restanten avustuksella, jolloin Sinunkin henkilöllisyytesi säilyy täysin salassa ja voit antaumuksella nauttia kupeitteni mehuista...se voi olla yhteinen salaisuutemme!

Lähetän pikkuhousut aina huomaamattomassa paketissa MiniGrip-pussiin suljettuna. Näin tuoksuni pysyvät Sinulle turvassa, eikä paketti aiheuta ihmettelyä. Pikkuhousujen hinta on 18 euroa. Muiden palvelujen hinnasta neuvotellaan erikseen, kysy rohkeasti! Puhelinseksiä tai mitään henkilökohtaista en tarjoa.

Lähetäthän sähköpostia pian, minä odotan Sinua kiimanesteitä valuen!

sähköposti: [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkh73 kirjoitti:

kuka muu kiihottuu sukkahousuista mul on norlyn 3d silkyt jalassa ja fuck et vetää punttiin vibaa.p.s. ostan kyl käytettyjäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu