En tiedä kiinnostaako

Tjp:n taksi tuli Läsisatamaan hakemaan kolmen hengen porukkaa.Oli oikein varakuljettaja mukana.Kyl linja-autossa voi olla rahastaja,mutta tuntuu vähän oudolta että taksissa.Vai oliko se linja-auto ?
3781
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

linja-auto

Äänestä

henkivartija

Äänestä

Ovat ainakin päivän opissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketään mutta kirjoitti:

Tjp:n taksi tuli Läsisatamaan hakemaan kolmen hengen porukkaa.Oli oikein varakuljettaja mukana.Kyl linja-autossa voi olla rahastaja,mutta tuntuu vähän oudolta että taksissa.Vai oliko se linja-auto ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu