Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naisen orgasmi?

Mistä on paras hyväillä naista jos haluaa tuottaa tälle orgasmin? Pillun yläosasta? alhaalta? todella syvältä?
51631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...selvittää asia on kysyä sitä suoraan naiseltasi. Vain hän voi sanoa, mikä häntä eniten miellyttää. Useimmat naiset saavat kuitenkin orgasmin kun klitorista nuolee tai hyväilee. Muista hyväillessä käyttää liukastetta! G-piste on toinen herkkä paikka...

Äänestä
  • Kunnon esileikit ensin. Suukottele ja hyväile naistasi joka puolelta kiihkeästi vähintään puoli tuntia ja sitten vasta vie sormet pimpille. Varmasti on liukasteet jo valmiina, ja hellällä hieromisella tyttö on aivan ekstaasissa.

    Äänestä

  • näin kirjoitti:

    Kunnon esileikit ensin. Suukottele ja hyväile naistasi joka puolelta kiihkeästi vähintään puoli tuntia ja sitten vasta vie sormet pimpille. Varmasti on liukasteet jo valmiina, ja hellällä hieromisella tyttö on aivan ekstaasissa.

    Itse nukahdan, jos esileikki on noin pitkä!
    Eikä minua yhtään kiihoita tissien imuttelu tai suuseksi, vaan haluan suoraan asiaan!
    Voin siis vain todeta, että mitään patenttiratkaisua ei ole, jokainen on yksilö ja kiihottuu eri asioista.

    Äänestä

  • Varmin tapa saada orgasmi on hyväillä klitorista ja välillä koko pimpsaa ja puhua korvaan ihania eroottisia juttuja. Puheet kiihottaa mielettömästi. Jotkut sanoo, että orgasmi tapahtuu korvien välissä ja niin se on. Mua kiihottaa hirveesti, kun samalla hyväilen miesystäväni kalua. Nää kaikki yhdessä turvallisen ilmapiirin kanssa tuottaa aina orgasmin.

    Äänestä

  • ellu kirjoitti:

    Varmin tapa saada orgasmi on hyväillä klitorista ja välillä koko pimpsaa ja puhua korvaan ihania eroottisia juttuja. Puheet kiihottaa mielettömästi. Jotkut sanoo, että orgasmi tapahtuu korvien välissä ja niin se on. Mua kiihottaa hirveesti, kun samalla hyväilen miesystäväni kalua. Nää kaikki yhdessä turvallisen ilmapiirin kanssa tuottaa aina orgasmin.

    mulla on olut mies joka vielä sanoi et nyt tekis mieli seuraavaksi tehdä sitä esim nuolla, juuri ennen kuiin nuoli. Se oli ihanaa, kun tiesi mitä oli tulossa hiukan aiemmin

    Mutta miehen pitää puhua seksin aikana!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arska kirjoitti:

Mistä on paras hyväillä naista jos haluaa tuottaa tälle orgasmin? Pillun yläosasta? alhaalta? todella syvältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu