Lisää merkkejä palstoille?

Uusina keskusteluosastoina tänne on tullut Smart, Dodge ja Jeep. Smartin osaston toiminta on erittäin hiljaista. Dodgella on vain käytännössä uusi Caliber, josta hieman on keskusteltu. Milloin on Lexuksen ja Hummerin vuoro? Sellaiset uudet osastot tänne!
5384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

maybach myös!

Äänestä
  • Se myös, Maybach ilman muuta. Unohdin laittaa ehdotukseeni, mutta kiitokset, kun lisäsit sen!

    Äänestä

Eiks tuo lexus ole niinku tojota?

Äänestä

Mutta Hummerista saisi tulla siinä vaiheessa, kun H3 tulee myyntiin.

Äänestä

kuten tila-autot olisi ihan hyvä koska hyvin monelta merkiltä löytyy mallisto niin toisaalta voisivat olla saman otsakkeen alla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viltzu kirjoitti:

Uusina keskusteluosastoina tänne on tullut Smart, Dodge ja Jeep. Smartin osaston toiminta on erittäin hiljaista. Dodgella on vain käytännössä uusi Caliber, josta hieman on keskusteltu. Milloin on Lexuksen ja Hummerin vuoro? Sellaiset uudet osastot tänne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu