Luonnollinen selitys Kaarlon käytökselle

Kuten kaikki ovat huomanneet,Kaarlo on hevimies.
Lauloi komeesti Maidenia karaokessa.

Kaarlon käytöksen selittääkin se että mies on yllättäen Teräsbetoni bändin harras ihailija.
Samanlaista uhoomista ja alkukantaisuutta mitä omaksunu bändiltä! Kaarlon lempibiisi:"Orjatar"
1469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja huomaa siitä että on hevimies ku on niin ääliö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hevimies-06 kirjoitti:

Kuten kaikki ovat huomanneet,Kaarlo on hevimies.
Lauloi komeesti Maidenia karaokessa.

Kaarlon käytöksen selittääkin se että mies on yllättäen Teräsbetoni bändin harras ihailija.
Samanlaista uhoomista ja alkukantaisuutta mitä omaksunu bändiltä! Kaarlon lempibiisi:"Orjatar"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu