Veskarinaiset onko kokemuksia härkämiehestä? Härästä ei ota selvää mitä touhuilee kun välillä viikonkin ettei ota yhteyttä. Ja sit tulee ja puskee päälle.Ei selitä omista menoista mitään mutta kyllä haluaa minun tekemiset ja menot tietää tarkasti.Minusta välillä tuntuu että on sittenkin mustasukkasuutta. Vaiko omituinen luonne, en vielä tiedä kun niin vähän aikaa tunnettu.
vesimies nainen ja härkä mies
5
1028
Vastaukset
- Carolina*
Sen verran että ei toiminut.
Tämä Härkä mies oli kyllä hiljainen, ja rauhallinen.. Touhuili omiaan.. Liiankin kanssa.
Sängyssä ei oikein skulannut myöskään.. Tämä Härkä tykkäsi rääkyvistä, kova äänisistä naisista, ja minähän en ala feikkaamaan Hurmiota jos tämä Härkänen ei saanut sitä aikaan. Meluako tyhjästä? :D Ei...
...Härkä mies kun suuttui, niin se Huusi... Jotain kamalaa mieheltä, naisista moisen piirteen ymmärrän hyvin. - Vesi prinsessa..
Kokemusta on joo, just samaa jatkunut jo yli puol vuotta, joten varoitan! Tätä samaa voi jatkua ja jatkua varmaan läpi elämän... Mutta silti rakastan häntä niin paljon niinä hetkinä kun hän on maailman ihanin ihminen etten pystyisi koskaan jättämään...Suosittelen että jos tiedät ettet kestä samaa rataa kauan, niin poistu jo kuvioista jos vaan vielä voit.. Ohops, anteeksi elä ota tuota tosissaan, vaan tee niin kuin tuntuu, seuraa "sydämesi ääntä", ei neuvoja mikään/kukaan muu voi antaa, en edes minä!;).. Mut toivotan onnea teille!:) Ja toivotaan yhdessä että tuo piirre häristä vaan haihtuisi ajan myötä hiljalleen olemattomuuksiin...
- ja vesimiesN
Elin 5v suhteessa ja osan siita avoliitossa harkamiehen kanssa.
Ihastuvat nopeasti, haluavat sitoutua pian, kunnes tietyssa pisteessa alkavat kaikota ja yhtakkia kaantavatkin suuntaa ja muuttuvat mystisiksi, heista ei ota selvaa mita haluavat ja lopulta sivukautta saat tietaa ettei heita enaa kiinnosta.
Saavat naisen helposti rakastumaan. Eivat osaa kuitenkaan paastaa irti, vaan eronkin jalkeen soittelevat takaisin vaikka itse jattivat.
Eivat tieda ylipaataan mita haluavat elamaltaan eivatka siten saisi vetaista sotkuun mukaan vesimiesnaistakaan, mutta usein sen kuitenkin tekevat.
Tyhma kun olen, tapailen taas toista harkamiesta. Joka toinen hetki on erittain kiinnostunut, joka toinen hetki aijasta ei kuulu mitaan. Itse ei ehdota useinkaan tapaamisia, vaan mina ehdotan, ja han kylla suostuu aina iloisena.
Suuttuessaan mokottavat monta paivaa putkeen ja saavat vesimiehen raivon partaalle.
Onnea matkaan! :/ Karsivallisyytta se vaatii. - alottako
Härkämiehen kanssa. Tossun alle joutuu suoraan jos vesimiesnaisen kanssa aloittaa suhteen. Hiljanen hössykkä mieheksi, ei puhu eikä pussaa, sängyssä onneton tai oikeastaan onneton joka asiassa. Vaakamies on mielestäni paras kumppani.
- vetskari nainen
Härkämies oli ihanan pehmeä ja nallekarhumainen. Hänen kainaloonsa oli ihana painautua. Ja hänen kainalossaan sai nukkua vaikka koko yön. Ei koskaan valittanut, että käsi väsyy. Oli myös ihana rakastaja.
Ei ollut mitään outoja menoja vaan yhdessä menimme yleensä, jos jonnekin mentiin.
Mutta, mutta.... En tiedä. Oli jotenkin ahdistava elää hänen kanssaan. Aivan kuin ei olisi voinut vapaasti hengittää eikä olla oma itsensä! Ja niin h....vetin saita!
Vaihdoin oinaaseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,714245Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt172710Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu242417Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod152412Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1072203Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1092183Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e992131Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.6071937MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,141915Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S231673