Raakelin kaula-aukko.....

Levyraadin juontajan kaula-aukko senkun vain syvenee. Luuleeko juontaja että näin saa aikaan sexikkään vaikutelman. Tämä jos mikä osoittaa että elämme idioottien aikakautta, kuvitellaan ja hekumoidaan tissinpuolikkailla kun ei mitään muuta sanottavaa tai näytettävää ole.
21073
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinua vaan harmittaa, kun et taaskaan kuullut levyraadista yhtään mitään tuijottaessasi kuola valuen sitä kaula-aukkoa.

Äänestä
  • Minusta Rakel on upea, hyvän itsetunnon omaava.
    Hyvä esimerkki,siitä ettei naisen tarvitse olla langan laiha, ollakseen viehättävä.
    Toivon hänet telkkarin vakijengiin, on muihin verrattuna parhaasta päästä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


* kirjoitti:

Levyraadin juontajan kaula-aukko senkun vain syvenee. Luuleeko juontaja että näin saa aikaan sexikkään vaikutelman. Tämä jos mikä osoittaa että elämme idioottien aikakautta, kuvitellaan ja hekumoidaan tissinpuolikkailla kun ei mitään muuta sanottavaa tai näytettävää ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu