se mieluisin asiakasryhmä kuskien mielest on,kun aiemmmin kyseltiin epämieluisimmasta.Pitää vissiin olla silmänruokaa,et voi peilist tiiruilla ajon aikana ja puheenaiheet sen mukaan.Mistä se johtuu kun kuulee jonkun mainitsevan olevansa TAKSIKUSKI,alkaa määrätyt kuvat ja ajatukset kieppua päässä.Niin se vain on,valitettavasti,enkä ole ainut näin ajatteleva.
NO MIKÄS
M.A.J
5752
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
sukulainen on taksikuslina helsingissä ja se heittää aina muutamalla egellä mut menin minne vaan päin pk seutua.. eli toisin sanoen, minä olen paras asiakas. maksan suoraan käteen.
paras asiakas on maksava asiakas!!
Eilen kyyditsin hyvinkin kaunista naikkosta ja kun olin antamassa hänelle vaihtorahoja niin hän katsoi mua pitkään silmiin ja hymyili. Kyllä lämmitti mieltä koko yön:)
Kun joka asiakas ryhmään löytyy laidasta laitaan
ihmisiä. Asiallisesti käyttäytyvät asiakkaat on
parhaita joita ainakin mulla on ollu n.95% jotka
kyydissä on ollu riippumatta asiakas ryhmästä.
Onhan se mukavampi katsoa kaunista naista kun
räkä poskella olevaa notkuvaa karvasta ukkoa.