Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suomi ei EM kisoihin joko on selvä

Koittakaa nyt tajuta ettei Suomi sinne pääse.Heti
ollaan 2 pelin jälkeen luulemassa,että Suomi
nyt pääsee EM kisoihin,mutta ei tule koskaan pääsemään ja asia on sillä sipuli.
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Surkeita nallipyssyjä!

Äänestä
  • suomi pelaa hyvin kovii maita vastaa mut sit mokaa just tälläsissä ns "helpoissa maissa" .
    EVO ISOLLA E:LLÄ

    Äänestä

Kun sai lyödä 1,25 kertoimella EI-em kisoille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


älypäät kirjoitti:

Koittakaa nyt tajuta ettei Suomi sinne pääse.Heti
ollaan 2 pelin jälkeen luulemassa,että Suomi
nyt pääsee EM kisoihin,mutta ei tule koskaan pääsemään ja asia on sillä sipuli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu