PENIS XXL CREME, VOIDE TEHOAA.

14cm nyt 18cm

Aluksi luulin että penis xxl creme on humpuukkia mutta kun ostin ja hieroin sitä peniksiini noin parin viikon ajan joka päivä niin huomasin että 14cm kikkelistä oli kasvanut kunnon 18cm KYRPÄ ja todellakin suonikas,paksuuttakin on tullut.

Nyt olen ollut ilman xxl cremeä yli viikon ja KYRPÄ on edelleen 18cm ja olen eritäin kiimainen ja sperman määräkin on mielestäni lisääntynyt ja lentää
pitkälle, mutta kyllä runkun jälkeen on KYRPÄ aran tuntuinen. Onko muilla jotain kokemuksia xxl cremestä. T: Kikkelistä tuli KYRPÄ.

7

8721

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..........

      Vai hieroit peniksiisi? Montako sulla on?

      Kannattaa sitten hieroa vielä lisää niin näet, että se on humpuukia (hiero sitä vaikka 8 viikkoa lisää ja jos sun kullisi ei ole sitten kasvanut 4cm per 2 viikkoa niin tiedät sen itsekin - ajattele, 34cm pitkä kulli).
      Tosin sun kohdalla oli vain mittausvirhe. :DD

      Ja ei se kullinhierominen auta sun spermantuotannon lisääntymiseen, vaikka kuinka hieroisit - siihen auttaa muut lääkkeet!

      • lääkkeitä

        Niin itse käytät lääkkeitä eikä silti tirisnippeli seiso kun olet täys IMPO, HA,HA,HAAAA ja kypsy.


      • :DDD
        lääkkeitä kirjoitti:

        Niin itse käytät lääkkeitä eikä silti tirisnippeli seiso kun olet täys IMPO, HA,HA,HAAAA ja kypsy.

        Sulla reppanalla ei seiso muu kuin järki! ;DDD


      • kuulkaas
        :DDD kirjoitti:

        Sulla reppanalla ei seiso muu kuin järki! ;DDD

        Anna KYRPÄSI SUUHUNI RAKAS,Ha,ha,haaaaa... T.Homo poju


    • Anonyymi

      Aluksi luulin että ei tehoa yhtään. Mutta sitten kun laittaa vähän reilummin ja voitelee myös pallit niin vaikutus alkaa näkyä. Kulli tulee todellakin tavallista kovemmaksi. Itseasiassa ei ole vielä koskaan ollut noin kovaa kyrpää mitä voiteella saa aikaseksi!

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      ,,,,MONTAKO KYRPÄÄ RUNKULLA ON?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työsuhdepyörän veroetu poistuu

      Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan
      Pyöräily
      84
      4333
    2. Ruumis kanavassa

      Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan
      Suomussalmi
      31
      3222
    3. Pieni nainen, paras nainen

      Näin se nyt vaan on. Mieheltä
      Ikävä
      171
      2601
    4. Tapani Kiminkine n on ammuttu Helsingissä

      Kertoo poliisilähteet...
      Maailman menoa
      14
      2026
    5. Onko tässä paljon lääkettä..

      Keski-ikäselle 43v Ketipinor 100mg Brintellix 10mg Venlafaxin 75mg Xanor 1mg Propral 40mg Xatral CR 10mg Esomepratsol 4
      Ikävä
      228
      1492
    6. Ei mitään menetettävää

      Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo
      Ikävä
      163
      1376
    7. Oi! Jorma Uotinen ja Helena Lindgren paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaudella"

      Professori, tanssija, koreografi, Tanssii Tähtien Kanssa -tuomari Jorma Uotinen ja Suomen meikkitaiteen pioneeri, laulaj
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1160
    8. Mitä sä ajattelet

      Musta tällä hetkellä? Onko vihaa, rakkautta vai halu vältellä jotta unohtaa
      Ikävä
      74
      1009
    9. Pakko tulla tänne

      jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää
      Ikävä
      38
      960
    10. Riittäisi juoruakkoille puhumista tässä kylässä

      On mennyt mahottomaksi touhut. Taksi renki kuskaa akkaansa töihin lienekkö mitään lupaa yrittäjältä tähän touhuun. Kylän
      Hyrynsalmi
      13
      872
    Aihe